לחץ על הקטגוריה ע"מ לראות את האפשרויות:
א א א

מאפייני טקסט

שינוי ניגודיות

שינוי צבעים

חיווי פוקוס

כפתורי עצירה

כללי

גלול לעוד אפשרויות

אודות

חברת TEAO הוקמה במטרה לייבא לארץ מוצרי פרמיום בתחומי המזון, משקאות ועוד...בנוסף לאיכות מוצרינו אנו שמים דגש גם על השירות ללקוח. החברה הציבה לעצמה כמטרה לייעל תהליכיי הפצה ושיווק בכדי לתת את המקסימום למפיציה וללקוחותיה. המוטו שלנו הוא לנהל את עסקיינו בצורה מכובדת הגונה ומקצועית לשביעות רצונם של כל לקוחותינו.

החזון של TEAO הוא לתת את השירות הטוב ביותר לכל שותפינו ברחבי העולם וללקוחותינו בישראל עם שמירה על אמינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

תמונה של כדור הארץ

MARSEI

אחת המחלבות הגדולות באוסטריה המתמחה במוצרי פרימיום. וינה אייס קפה של החברה מיובא ומשווק בהצלחה בארץ על-ידי TEAO מזה מספר חודשים. יבוא מוצרים נוספים של החברה  צפוי במהלך 2014.

TKN

  היא אחת מחברות החטיפים הגדולות והמתפתחות בתאילנד ובעולם. החברה מתמחה בחטיפי בריאות המתבססים על אצות. בימים אלו הגיע לארץ מוצר ראשון של החברה - TAMPURA SEAWEED בשני טעמים: אורגינלי וחריף.

BLUE ELEPHANT

 TEAO מייצגת באופן בלעדי את המותג BLUE ELEPHANT בארץ. חברת הענק מתאילנד שבבעלותה 10 מסעדות תאילנדיות ברמה הגבוהה ביותר, מייצרת ליין מדהים של מוצרים תאילנדים שייבואם לארץ יחל בקרוב. בכוונת TEAO להקים, במקביל לייבוא המוצרים, בית-ספר לבישול תאילנדי, קייטרינג ובהמשך גם מסעדה .

MOBIO

 הינה חברה אמריקאית , צעירה וחדשנית, אשר מתמחה באביזרים נלווים לסמארטפונים וטאבלטים. החברה שמה לה למטרה להביא ללקוח את מוצרי המובייל באיכות הגבוהה ביותר, תוך שילוב של נוחות וסטייל ושמירה על סטנדרטים גבוהים. מהעיצוב ועד המשלוח, MOBIO חושבת על הלקוח - ולמוצריה אחריות לכל החיים.